.

.

266529 Дупка Видов 0937 од Нерѓосувачки Челик/Кобалт/Хсс 38х57х48мм

266529 Дупка Видов 0937 од Нерѓосувачки Челик/Кобалт/Хсс 38х57х48мм

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Тип На Производ : Видов Димензии на пакетот : 5,6 см L X8, 2 См W X11, 6 См H. Тежина На Пакетот : 0,16 кг. Земја На Потекло : Германија. Дупка видов за вдлабнати приклучоци, кабли и цевка олово-преку. Прецизни дупки благодарение на висококвалитетните челични заби со висока брзина од 8% легирани на кобалт во квалитетот на би-металот. Многу непречено трчање благодарение На Вариотсистем за Смирување. Вибрации-намалено дупчење и брз напредок на пила. Долг работен век благодарение на специјално интегрираната челична конструкција на алатот со цврста плоча за монтирање. Хелер совет : Употребата на масло за сечење го продолжува работниот век.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката