.

.

Смљлк Кутија За Накит Шестоаголна Проѕирна Кутија За Складирање, Ѓердан Со Обетки Европско Складирање На Десктоп Домашно Складирање

Смљлк Кутија За Накит Шестоаголна Проѕирна Кутија За Складирање, Ѓердан Со Обетки Европско Складирање На Десктоп Домашно Складирање

Оценка на стоката:

DEN 2129.60
Достапност
Производот е достапен

Материјал : стакло бакар лента раб Калено стакло материјал : Користете зацврстено стакло со висока пропустливост на светлина и силна цврстина, што е издржливо. Украси : тркалезни копчиња/рачно заварување процес, додавајќи чувство на живот. Димензии : должина на страна од 63мм, дијагонална должина од 1,25 мм, висина од 60мм. Материјал : стакло бакар лента раб.Калено стакло материјал : Користете зацврстено стакло со висока пропустливост на светлина и силна цврстина, што е издржливо.Украси : тркалезни копчиња/рачно заварување процес, додавајќи чувство на живот.Димензии : должина на страна од 63мм, дијагонална должина од 1,25 мм, 60мм height.Name : шестоаголна кутија за складирање стакло процес : рачно заварувањепакетот содржи : 1 штанд за прикажување обетки, прстени и ѓердани белешки : 1. Бидејќи е потребно рачно мерење, оставете простор од 1-3 см. Поради разликите во екранот, бојата може да биде малку поинаква од очекуваната боја, ве молиме дозволете.(Продаваат само главните производи, а не други производи).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката