.

.

Наследница од Онеида Стерлинг Сребрена торта сладолед Спајрк направен 5 3/4 “

Наследница од Онеида Стерлинг Сребрена торта сладолед Спајрк направен 5 3/4 “

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

Производител : Онида Состав : Стерлинг сребро. Возраст : После 1940 година. Тип : Сладолед од торта од плунка. Наследница од Онедидерлинг Сребрена торта и лажица за сладолед/вилушка Спарк Направена 5 3/4; Во шемата наследничка од Онеида. Не е монограмирано и е во одлична состојба. Што е направено; Парче? Обичните изработени парчиња се направени од оригинално парче во вашата шема што не се поинаку достапни или тешко да се најдат на пазарот, особено во прекинати обрасци. Парчето е рачно завршено од високо квалификуван прилики во САД. Сите нарачки се направени по нарачка и обично се испраќаат во рок од 5-7 работни дена. Сега, кога многу стерлинг модели се прекинати, обичајните парчиња станаа главен дел во индустријата за сребро и широко се нудат од дилерите на мејнстрим Стерлинг со прибор. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во количката.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката