.

.

Дијамант Шафер мелење бит за зголемување на дупчење со дупки за дупчење со порцелански плочки од порцелански мермерни дупчење круна 5-35/20-48/27-82/35-75мм 1 парчиња

Дијамант Шафер мелење бит за зголемување на дупчење со дупки за дупчење со порцелански плочки од порцелански мермерни дупчење круна

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбање Карактеристики : . Широка примена во плочка за мелење, порцелан, мермер, гранит, церемичен, итн. Повеќенаменски, зафаќајќи ги постојните дупки и мелејќи го работ на камен. Дизајн на наклон, решетка#80 дијамантски обложен, направете го финишот мазен и круг. Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбање. Карактеристики : . Широка примена во плочка за мелење, порцелан, мермер, гранит, церемичен, итн. Повеќенаменски, зафаќајќи ги постојните дупки и мелејќи го работ на камен. Дизајн на наклон, решетка#80 дијамантски обложен, направете го финишот мазен и круг. Битки за вежбање од дрво/дупчење за вежбање Bits Diamond Chamfer Milling Bit Зголемете дупчење дупчење керамички плочки порцелански мермер дупчење круна 5-35/20-48/27-82/35-75mm 1pcssee Втората слика за детали за детали Спецификации : Тип : Битматеријал за мелење на дијаманти за дијаманти : Дијаманд. : M14 Thread Package Вклучен : 1pcdiamond Chamfer Milling Bit.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката