.

.

Кутија со моливи на геерот, торбичка за моливи, торба со моливи, естетска торбичка за молив, торта со јагода од цртани филмови

Кутија со моливи на геерот, торбичка за моливи, торба со моливи, естетска торбичка за молив, торта со јагода од цртани филмови

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

★ Големина на случајот со молив : 20 ★ Материјал за торбички со моливи : кутијата со моливи е изработена од кожен материјал PU. Лесен и издржлив. Exterry Надворешноста на кутијата со молив : Различни обрасци се отпечатени на површината на случајот со естетски молив, бидејќи целина има силно украсен и практичен. Повеќе исклучителни обрасци можат да влезат во мојата продавница за да ги видат. Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот. ★ Тука за молив : Нашите вреќи со моливи се мултифункционални. Може да се користи како кутија со молив, козметичка торба, торба за складирање. Тоа е совршен подарок за пријателите и семејството. [Само за молив, пенкалата не се вклучени]. ★ Купете со доверба : Ако имате какви било прашања или незадоволство, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Обезбедете добро искуство за купување за вас. ★ Големина на случајот со молив : 20. ★ Материјал за торбички со моливи : кутијата со моливи е изработена од кожен материјал PU. Лесен и издржлив. Exterry Надворешноста на кутијата со молив : Различни обрасци се отпечатени на површината на случајот со естетски молив, бидејќи целина има силно украсен и практичен. Повеќе исклучителни обрасци можат да влезат во мојата продавница за да ги видат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката