.

.

ONECM 1 парчиња метална смола AC 250V 15A засилувачи Вклучени/исклучени 2 позиции DPST прекинувач за менување LW Szus E-Ten1221 портокалова портокалова портокалова боја

ONECM 1 парчиња метална смола AC 250V 15A засилувачи Вклучени/исклучени 2 позиции DPST прекинувач за менување LW Szus E-Ten1221 портокалова

Оценка на стоката:

DEN 198.24
Достапност
Производот е достапен

Номинален напон /струја : 250 V /15 A Отпорот на контакт е помал или еднаков на 0,01 (Омега). Максимален напон 380 (V). Работна температура -40+85 (в). Механички живот> 10000 (времиња). Номинален напон /струја : 250 V /15 A. Отпорот на контакт е помал или еднаков на 0,01 (Омега). Максимален напон 380 (V). Работна температура -40+85 (в). Механички живот> 10000 (времиња). E-THIN 1221 Рачен прекинувач за прекинувач на прекинувачот за прекинувач на прекинувачот за прекинувач1.Раниран напон/ЦУРТЕНТ .contact Отпорот е помал или еднаков на 0,01 (Омега) 8.Механички живот> 10000 (времиња) 9. Производство сертификација CCC, EMC10. Процесирање на прилагодување е.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката