.

.

3 Пакет Премиум Бела Атлетска Лента 45ft по Ролна За Спортски Спортисти Кревање &засилувач; Медицински Тренери Без Лепливи Остатоци Лесно Се Кинат

3 Пакет Премиум Бела Атлетска Лента 45ft по Ролна За Спортски Спортисти Кревање &засилувач; Медицински Тренери Без Лепливи Остатоци

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

КРАЈНА ЗАШТИТА и ЗАФАТ - Оваа Бела Атлетска лента е цврста и многу силна спречува повреди на палецот, прстите, кожата, мускулите и зглобовите Абтапе обезбедува дополнителен стисок за лизгави површини, издржувајќи го вашиот најтежок и најпотен тренинг. За мрена, повлечете шипка, котлети, прстени, лакрос стапчиња, шипки со стап, бејзбол палки, стапчиња за хокеј и многу повеќе. ИСКЛУЧИТЕЛНО ЛЕПЛИВА и водоотпорна спортска лента гарантирано ќе остане да дише под високи движења на напрегање без кинење; 9 доаѓа во пакување од 3 парчиња во бело и може да го користат и мажи и жени; 9 не содржи штетни хемикалии, само природен 100% медицински памук; ∙ Хипоалергична бела медицинска лента е изработена од не-латекс материјал и нема да ја иритира чувствителната кожа; да Се биде компактен и лесен ќе стане лесен додаток на вашиот комплет за прва помош или Торба за ВЕЖБАЊЕ; 100% гарантирано задоволство, но во случај да не сте задоволни со купувањето, може да Ги Вратите парите. ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА СЕГА и ДА БИДЕ ПРО - ГО КОРИСТАТ ВО БИЛО КОЈА АКТИВНОСТ НАСЕКАДЕ ВО СЕКОЕ време!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката