.

.

Мамо Маица, Мајка Кошули Смешно, Мајка Кошула Смешно, Мајка Маици За Жени, Мајка Дуксери За Жени Со Изреки

Мамо Маица, Мајка Кошули Смешно, Мајка Кошула Смешно, Мајка Маици За Жени, Мајка Дуксери За Жени Со Изреки

Оценка на стоката:

DEN 287.84
Достапност
Производот е достапен

100% памук Произведено во САД. ПРИЛАГОДЕНИ И ПЕРСОНАЛИЗИРАНИ НАРАЧКИ : можете да побарате сопствена промена на кој било од нашите производи. Можете да ни ја дадете вашата идеја, и ние ќе направиме нов уникатен дизајн за вас. Можеме да печатиме на предмети покрај маици како што се долги ракави, дуксер, дуксери, блузи за резервоари, в-врат,. МАТЕРИЈАЛИ : * 100% памук (содржината на влакна може да варира за различни бои) * средна ткаенина (5,3 мл/ид2 (180 г/м2)) * Класично вклопување * етикета за кинење * Работи верно на големината. ИНСТРУКЦИИ ЗА НЕГА : * машинско перење ладно со слични бои, сува ниска топлина. * Машинско перење : топло (максимум 40С или 105Ф); * Нехлор : белило по потреба; * исушете се : средно; * не пеглајте; * Не сушете. Како ДА НАРАЧАТЕ : * Изберете ја вашата големина и боја од паѓачките менија десно, потоа кликнете на копчето "Додај Во Кошничка". * Ако не сте сигурни за големината, ве молиме користете ја нашата табела за големина во сликата на производот за повикување за да се осигурате дека ќе го добиете најдоброто можно достапно вклопување. Слободно контактирајте не со какви било прашања, со задоволство ќе ви помогнеме.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката