.

.

QWERTY сјајни налепници за нокти на нокти мода украси за уметност самостојно лесна употреба лесна употреба на арт -лак совети

QWERTY сјајни налепници за нокти на нокти мода украси за уметност самостојно лесна употреба лесна употреба на арт -лак совети

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Дизајни : Цвет, 3Д Rhinestone, градиент, линии Функција : Водоотпорен, долготраен. Употреба : Прво, исчистете ја површината на ноктите, а потоа нежно излупете ги налепниците на ноктите и залепете ги на површината на ноктите, можете да користите лепак за нокти за да ги направите налепниците да траат подолго. Повод : Тоа е најдобриот подарок за мама, жени пријатели и сопруга. Налепниците за нокти се погодни за салон за дома и нокти. Безбедност : Налепниците за дизајн на нокти се изработени од материјали, нема оштетување на ноктите, кој било стил на нокти може да го користи. Дизајни : Цвет, 3Д Rhinestone, градиент, линии. Функција : Водоотпорен, долготраен. Употреба : Прво, исчистете ја површината на ноктите, а потоа нежно излупете ги налепниците на ноктите и залепете ги на површината на ноктите, можете да користите лепак за нокти за да ги направите налепниците да траат подолго. Повод : Тоа е најдобриот подарок за мама, жени пријатели и сопруга. Налепниците за нокти се погодни за салон за дома и нокти. Безбедност : Налепниците за дизајн на нокти се изработени од материјали, нема оштетување на ноктите, кој било стил на нокти може да го користи. Дизајни : цвет, 3Д rhinestone, градиент, линии на линии : водоотпорен, долготрајно учество : прво, исчистете ја површината на ноктите, а потоа нежно излупете ги налепниците за нокти и да ги залепите на површината на ноктите, можете да користите лепак за нокти за да направите Налепниците траат подолго.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката