.

.

Altessирафа алатки не'рѓосувачки челик ролна, количка за ролна на црева со тркала, ролна на црево за вода со тешка вода, капацитет на црево од 150 метри 5/8 за надворешна г?

Altessирафа алатки не'рѓосувачки челик ролна, количка за ролна на црева со тркала, ролна на црево за вода со тешка вода, капацитет

Оценка на стоката:

DEN 4319.84
Достапност
Производот е достапен

Изградба на не'рѓосувачки челик : Направено од индустриско одделение од не'рѓосувачки челик за да се обезбеди трајност и долгорочен сервисен живот на количката, потрајни од алуминиумските материјали Лесно за ветер : Специјалниот водич за црево го одржува цревото уредно и уредно. Цревото може рачно да се рани рамномерно и без напор на мелењето на ролна со лесна рачка што не се лизга. Опремена со корпа за складирање што комбинира употреба и складирање во едно. Флексибилен целосен временски период : Цврст месинг конектор, месинг вртливите зглобови се докажани од 'рѓа и водоотпорни. Голем капацитет : има 150 стапки од 5/8 инчи градинарско црево или 200 метри од 1/2 инчен градинарско црево. Но не со цревото 3/4-инчи. (Цревото не е вклучено). Опремено со црево за олово од 5 метри, оваа количка за ролна градина за црево е доволна за дневна работа за градинарство. И може да ви помогне да стигнете до секој агол од вашата градина. Одлична стабилност : Понискиот центар на гравитација обезбедува дополнителна стабилност, така што нема да се надмине кога ќе го извадите цревото, што го олеснува маневрирањето. Нашата количка за ролна е погодна за употреба во најразлични околини, како што се тревници и ридови. Одличен помошник во вашиот живот. 30 минути Инсталација : Нашата количка е посветена да им донесеме на клиентите добро искуство со производи, ажурирано на начинот на кој се собира производот, 50% од производот доставен до вас е претходно инсталиран, само треба да го поставите списокот на рамката, вие може да ужива во практичноста на количката!. 24 месеци гаранција : Контактирајте нè за да добиете навремено решение и поддршка на клиентите пријателски за живот. Алатките за жирафа ветуваат дека ќе ги решат сите проблеми со вашиот производ без дополнителни трошоци додека ги користите нашите оригинални производи. Изградба на не'рѓосувачки челик : Направено од индустриско одделение од не'рѓосувачки челик за да се обезбеди трајност и долгорочен сервисен живот на количката, потрајни од алуминиумските материјали. Лесно за ветер : Специјалниот водич за црево го одржува цревото уредно и уредно. Цревото може рачно да се рани рамномерно и без напор на мелењето на ролна со лесна рачка што не се лизга. Опремена со корпа за складирање што комбинира употреба и складирање во едно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката