.

.

Вермонт Американ 23004 VA Carbide Dovetail Set, 3-парчиња

Вермонт Американ 23004 VA Carbide Dovetail Set, 3-парчиња

Оценка на стоката:

DEN 373.44
Достапност
Производот е достапен

Razor Sharp Cutting Edge Diamond Hesed за мазни парчиња Трикратен каленран шалци за максимална издржливост. Индустриски микрогруин карбид за мазно сечење. 3-парчиња Dovetail Set-1/4-инчен директно; 15-степени добав; 7,5 степени на довербата. Razor Sharp Cutting Edge Diamond Hesed за мазни парчиња. Трикратен каленран шалци за максимална издржливост. Индустриски микрогруин карбид за мазно сечење. 3-парчиња Dovetail Set-1/4-инчен директно; 15-степени добав; 7,5 степени на довербата. Опис на производот Bosch Line на метални битови за вежбање нуди решение за секоја професионална апликација. Секој бит е произведен на точни спецификации и има точка на сплит што започнува на контакт без одење или уметничко лизгање, елиминирајќи ја потребата за центар на центарот. Битовите на црниот оксид на Bosch нудат супериорна издржливост, брзина и селекција за поддршка на повеќето апликации за општа намена. Од производителот Вермонт Американски рутер парчиња се прецизни инженерски за да се обезбеди најлесно, најточно сечење за сите професионални корисници.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката