.

.

RAKSTORE Замена Лаптоп Процесорот Ладење Вентилатор Компатибилен Со Toshiba Сателит Радиус P55W-B P55W-B5318 P55W-B5112 P55W-B5220 P55W-B5224 P55W-B5162SM P55W-B5181SM P55W-B5201SL Тивок Ладилник Вентилатор

RAKSTORE Замена Лаптоп Процесорот Ладење Вентилатор Компатибилен Со Toshiba Сателит Радиус P55W-B P55W-B5318 P55W-B5112 P55W-B5220

Оценка на стоката:

DEN 127.84
Достапност
Производот е достапен

Компатибилен Со Сателитски Радиус ТОШИБА П55В-Б П55В-Б5318 П55В-Б5112 П55В-Б5220 П55В-Б5224 П55В-Б5162СМ П55В-Б5181СМ П55В-Б5201СЛ П55В-Б5260СМ П55В-Б5380СМ Замена и висок квалитет, заменете го вашиот испукан или скршен вентилатор. Конектор за напојување : 3 пински заглавие. Компатибилен Со Сателитски Радиус ТОШИБА П55В-Б П55В-Б5318 П55В-Б5112 П55В-Б5220 П55В-Б5224 П55В-Б5162СМ П55В-Б5181СМ П55В-Б5201СЛ П55В-Б5260СМ П55В-Б5380СМ Замена И висок квалитет, заменете Го вашиот Испукан Или Скршен Вентилатор. Конектор за напојување : 3 пински заглавие.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката