.

.

Двојна глава 360 степени метална секач за метални плодови за сечење додатоци за напојување со пластичен метален лим, yt-160a

Двојна глава 360 степени метална секач за метални плодови за сечење додатоци за напојување со пластичен метален лим, yt-160a

Оценка на стоката:

DEN 591.84
Достапност
Производот е достапен

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Различни форми на сечење достапни. 360 степени променлива насока при работа. Нема проблем со намалување на кривата или права линии. Алатките за напојување за вежба се погодни за поправка и одржување на автомобили и продукции на метални листови. Додатоци за вежбање со дизајн на глави со двојно сечење, помоќни и издржливи од единечна глава. Двокреветниот Nibbler се користи за сечење на метален лим : железо/челична плоча : 1,8мм, плоча од не'рѓосувачки челик : 1,2мм, пластика/иверица : 2мм, бакар/алуминиумска плоча : 2мм, мин Дијаметар на сечење : 24мм. Секачот одговара на какви било електрични вежба за вежба или напојување и работи помеѓу 1500-3000rpm. Најдобар резултат на сечење без никакви закопчувања на рабовите за сечење. Вметнете ја погонската вратило во чак на вашата вежба и затегнете го чак, точно како ставање во вежба за вежба. Опис : 360 степени грицкање метална метална сечење двојна глава на лопатка за пила за пила Алатка за вежбање на автомобили Поправка на метални листови Карактеристики на производство : 1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката