.

.

Целосна приватност лајт 2-насочен анти-сјај анти-список филтер за заштита на филтрирање на филмот компатибилен со HP монитор 24 x24ih

Целосна приватност лајт 2-насочен анти-сјај анти-список филтер за заштита на филтрирање на филмот компатибилен со HP монитор 24 x24ih

Оценка на стоката:

DEN 2799.20
Достапност
Производот е достапен

Двонасочен режим на пејзаж режим за заштита на екранот за приватност, дизајниран специјално за HP Monitor 24 X24 IH Помага во заштитата на доверливите податоци со стеснување на аголот на гледање на 30 степени од која било страна на екранот кога мониторот е во ориентација на пејзажот. Матната површина помага во намалувањето на сјајот предизвикан од амбиенталниот лајт. Напредни врски за поддршка на силиконски лепило цврсто на површината на екранот без никакви воздушни меури. Пакетот вклучува : 1 x HP монитор 24 x24ih Заштитник на екранот и комплет за апликација. Целосна приватност Лајт за HP Monitor 24 X24 IH е двонасочен заштитник за приватност кој помага во заштитата на чувствителните информации од yingубопитните очи со стеснување на аголот на гледање, така што екранот е видлив само за поединците директно пред екранот. Ова се постигнува преку вградената микро-полудовна технологија што го црта екранот под агол од 30 степени од која било страна на осветлениот дисплеј без замаглување или искривување на сликата. Целосната приватност Лајт цврсто се придржува на екранот со својата напредна силиконска лепила за поддршка на лепило нуди исклучителна матна површина што го намалува сјајот од амбиенталната светлина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката