.

.

Врескајќи ринг 3 -пакет - секоја од нив

Врескајќи ринг 3 -пакет - секоја од нив

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Врискање О Ринго - Пакет од 3 Врисок на Ринго - пакет од 3. Вричењето О Ринго е супер безбеден супер -стручен петел дизајниран за удобно да одговара на сите големини и да остане прицврстен за време на дури и најлудата сексуална средба. Едноставниот дизајн ги задржува неговите ерекции тврди и силни и дозволувајќи им на крвта да тече побавно на членот, тој ќе остане потешко подолго и ќе му даде моќно оргазмичко ослободување. Само испружете го прстенот на основата на пенисот и гледајте како расте за подолготрајниот повеќе задоволувачки секс за двајцата партнери. Еднократно водоотпорен водоотпорен и изработен од себ-одделение од храна без фталат и без латекс.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката