.

.

Gooffy Rotary Encoder RS26 1 Полови позиција 12 Изберете го енкодерот за прекинувач на ротациониот канал на ротациониот канал

Gooffy Rotary Encoder RS26 1 Полови позиција 12 Изберете го енкодерот за прекинувач на ротациониот канал на ротациониот канал

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Ротациониот енкодер има функција на прекинувачот Направено од високо квалитетен материјал, антикорозија, отпорност на абење и издржлива. Чувствителен одговор, стабилна изведба, долг животен век. Едноставна структура, лесна за инсталирање и употреба. Ротациониот енкодер има функција на прекинувачот. Направено од високо квалитетен материјал, антикорозија, отпорност на абење и издржлива. Чувствителен одговор, стабилна изведба, долг животен век. Едноставна структура, лесна за инсталирање и употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката