.

.

Безжичен пиштол на нано распрскувач K5 Pro за бербер за домашен спреј пиштол за мажи за автомобил за безбедност за канцеларија за училиште

Безжичен пиштол на нано распрскувач K5 Pro за бербер за домашен спреј пиштол за мажи за автомобил за безбедност за канцеларија за училиште

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Спариерот има два брзини што можат да се прилагодат, висока и ниска брзина може да се вклучат слободно, ниската брзина е нежна, а стерилизација на висока брзина, што може ефикасно да обезбеди внатрешната топлина да биде подобро испуштена Повеќе апликации : Разновидност на нашиот распрскувач, кој може да се користи за разни апликации, вклучително и дома, канцеларија и патување. Лесен и преносен : Лесен и компактен дизајн на нашиот распрскувач, што го олеснува носењето и користењето каде и да ви треба. Со овој распрскувач можете лесно да ги исчистите целосните простории за помалку од 5 минути поефикасни од рачното бришење на рацете, прскањето на пумпата или да се карате. Карактеристиката на безжични мрежи ви овозможува да го користите распрскувачот без да влечете кабел низ целата област. Спариерот има два брзини што можат да се прилагодат, висока и ниска брзина може да се вклучат слободно, ниската брзина е нежна, а стерилизација на висока брзина, што може ефикасно да обезбеди внатрешната топлина да биде подобро испуштена. Повеќе апликации : Разновидност на нашиот распрскувач, кој може да се користи за разни апликации, вклучително и дома, канцеларија и патување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката