.

.

Kappde YCS6-D AC SPD 385V Surge Protective House House Surge Protective Заштитен уред со низок напон

Kappde YCS6-D AC SPD 385V Surge Protective House House Surge Protective Заштитен уред со низок напон

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Име на производот : Заштитен уред за наплив, тип : YCS6-D Номинална струја на празнење во (KA) : 5,10. Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 10,20. Максимален континуиран работен напон UC (V ~) : 385 V. Име на производот : Заштитен уред за наплив, тип : YCS6-D. Номинална струја на празнење во (KA) : 5,10. Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 10,20. Максимален континуиран работен напон UC (V ~) : 385 V.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката