.

.

Болса Случај за iPhone 13/13 Mini/13 Pro/13 Pro Max, Висококвалитетен Кожен Флип Паричник Телефонски Капак Со Држач За Картички Магнетно Затворање Рфид Блокирање

Болса Случај за iPhone 13/13 Mini/13 Pro/13 Pro Max, Висококвалитетен Кожен Флип Паричник Телефонски Капак Со Држач За Картички Магнетно Затворање

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

КОМПАТИБИЛНОСТ : специјално дизајниран За Iphone 13/13 Mini/13 Pro/13 Pro Max, ве Молиме потврдете го моделот на телефонот пред да го купите ПРЕЦИЗЕН ДИЗАЈН АРАНЖМАН : слободно може да се каже дека копчињата се добро поставени и лесни за ракување. Штандот е корисен! Штандот е дополнителен бонус при гледање видеа, што е поинтимно за да ви овозможи погодност во животот,. БЕЗБЕДНОСТ и ЗАШТИТА : новиот случај обезбедува одлична заштита од секојдневни испакнатини, удари, капки, чипови, нечистотија, гребнатини и траги без додавање на големо на вашиот телефон и осигурување дека вашиот уред е секогаш заштитен. ПОДИГНАТА КАМЕРА И ЗАШТИТЕН ЕКРАН : Подигнатите рамки го спречуваат паѓањето и гребењето на екранот и камерата. Дополнителната усна над камерата и малата подигната аголна усна над екранот и грбот обезбедуваат дополнителна и сеопфатна заштита за вашиот телефон. МАГНЕТНО ЗАТВОРАЊЕ : бравата со премиум магнет се затвора кога телефонот не се користи, покривајќи го вашиот екран, така што ќе остане обложена и заштитена. Тежок, тежок и цврст со класичен дизајн. Подобро е заштитено. Ако сте некој што постојано гледа во вашиот телефон, потребен ви е убав и цврст случај кој не само што ги штити екранот и грбот на телефонот, туку служи и како корисен оператор за некои од вашите најважни работи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката