.

.

Luokangfan LLKKFF Компјутерски складирање на податоци 64 GB USB 2.0 креативно чоколадо У диск

Luokangfan LLKKFF Компјутерски складирање на податоци 64 GB USB 2.0 креативно чоколадо У диск

Оценка на стоката:

DEN 827.20
Достапност
Производот е достапен

Супер квалитет и USB -флеш диск со високи перформанси USB стабилно чипови за блиц од одделение, добро користење. Различни спомени се достапни за да се задоволат различни потреби. Креативниот дизајн ги привлекува очите. Голем на располагање, ги чекаме вашите нарачки. Супер квалитет и USB -флеш диск со високи перформанси. USB стабилно чипови за блиц од одделение, добро користење. Различни спомени се достапни за да се задоволат различни потреби. Креативниот дизајн ги привлекува очите. Голем на располагање, ги чекаме вашите нарачки. Материјал за домување : Силикон3. Капацитет на блиц : 64 GB4. Интерфејс : USB2. Максимална брзина на читање : 22 (MB / s) 6. Максимална брзина на пишување : 8 (Mb / s) 7. Стапка на пренос на податоци : 2400 (MB/S) 8. Карактеристики : Креативен U диск.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката