.

.

ФИНКОС 10пцс ВНМГ160404 МА ВП15ТФ Надворешни Алатки За Вртење Карбид Вметнете Алатка За Сечење Пена Токарни Заврши Вртење Вметнете Алатка За Сечење

ФИНКОС 10пцс ВНМГ160404 МА ВП15ТФ Надворешни Алатки За Вртење Карбид Вметнете Алатка За Сечење Пена Токарни Заврши Вртење Вметнете

Оценка на стоката:

DEN 526.72
Достапност
Производот е достапен

Број на модел : VNMG160404 Материјал : Волфрам Карбид. Облога : Специјален третман. Употреба : МЕЛЕЊЕ. 10 ПАРЧИЊА VNMG160404 MA VP15 TF Надворешни Алатки За Вртење Карбид Вметнете Алатка За сечење Пена Токарни Карбид Вметнете Алатка за Сечење специфики На Предметот : Број На Модел : VNMG160404 Material : Волфрам Карбид Тврдост : 98 обложување : Специјален третмануправа : Мелење Материјал : Cermet Working : челик, нерѓосувачки челик и леано УСЛОВИ ЗА РАБОТА СО ЖЕЛЕЗО : ЗАВРШЕТЕ ГО ВРТЕЊЕТОАЛАТКИ ЗА СЕЧЕЊЕ ЗА МЕТАЛЕН СТРУГ : АЛАТКИ ЗА.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката