.

.

RISJC 1/35 германски смола војници во Северна Африка во Втората светска војна Необјавени и нерешени/ D17571

RISJC 1/35 германски смола војници во Северна Африка во Втората светска војна Необјавени и нерешени/ D17571

Оценка на стоката:

DEN 780.16
Достапност
Производот е достапен

Материјалот е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување Исклучителните фигурини и уметнички дела се погодни за декорација во разни средини како што се семејство, дневна соба, спална соба, канцеларија и така натаму. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние ќе го решиме проблемот за вас во рок од 24 часа, ве молиме бидете сигурни. Јас сум avубител на страствен модел. Ние ги разбираме вашите потреби. Бројот на производи е ограничен. Постојат многу неиздадени производи. Затоа, ако имате какви било барања, ве молиме контактирајте не. Се надевам дека можеме да ви служиме. Материјалот е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување. Исклучителните фигурини и уметнички дела се погодни за декорација во разни средини како што се семејство, дневна соба, спална соба, канцеларија и така натаму. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние ќе го решиме проблемот за вас во рок од 24 часа, ве молиме бидете сигурни. Јас сум avубител на страствен модел. Ние ги разбираме вашите потреби. Бројот на производи е ограничен. Постојат многу неиздадени производи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката