.

.

2 парчиња 13 заби 72мм заби на површината на забите со дијаметар на запчиња Национален стандарден индустриски 45# челични прскалки 5/8 теренот

2 парчиња 13 заби 72мм заби на површината на забите со дијаметар на запчиња Национален стандарден индустриски 45 челични прскалки

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

Број на модел : HHHVR3 H4 H3 B543 JN34 63 N6 Снабдување со DIY : обработка на дрво. Сертификација : Ништо. Потекло : Кина на копното. 2pcs 13 заби 72мм запчиња за дијаметар на забите со дијаметар на заби Национален стандарден индустриски 45# челични спојки 5/8 теренот (15.875mm) Специфичноста на артикалот : Број на модел : HHHVR3 H4 H3 B543 JN34 63 N6 DIY Снабдувања : Дрво работни часови : Неоригин : Неоригин : Неоригин : Кина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката