.

.

Завитката на рамото на рамото на рамото на Еврихолдер, брза терапија и олеснување од болки и болки, микробранова и безбедна замрзнувач

Завитката на рамото на рамото на рамото на Еврихолдер, брза терапија и олеснување од болки и болки, микробранова и безбедна замрзнувач

Оценка на стоката:

DEN 532.80
Достапност
Производот е достапен

Погодно и удобно олеснување на болката Топла и ладна терапија. Ублажува болка, болки и вкочанетост. Микробранова за брзо олеснување и брзо да се замрзне за акутни повреди. Еден производ го прави сето тоа! Потребно е топло до ладно до топло, врз основа на терапија. Погодно и удобно олеснување на болката. Топла и ладна терапија. Ублажува болка, болки и вкочанетост. Микробранова за брзо олеснување и брзо да се замрзне за акутни повреди. Еден производ го прави сето тоа! Потребно е топло до ладно до топло, врз основа на терапија. Спа инспирирана обвивка за рамо. Уникатен дизајн што го контурира рамото за удобност и релаксација. Создадете релаксирачко спа -инспирирано искуство во удобноста на вашиот дом. Топлинска терапија за олеснување на стресот и напнатоста. Студената терапија за намалување на болката и болките.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката