.

.

Кутија за складирање на кутии UXZDX Cujux Дрвена ротирачка кутија за складирање производи за нега на кожата за складирање на десктоп

Кутија за складирање на кутии UXZDX Cujux Дрвена ротирачка кутија за складирање производи за нега на кожата за складирање на десктоп

Оценка на стоката:

DEN 3089.12
Достапност
Производот е достапен

● Големина : 26*23см ● Материјал : дрвен. ● Со нов и здрав еколошки лист, тој е побезбеден и потрајни. ● Поделбата е разумно и хуманизираниот дизајн ви носи чиста работна површина. ● Подлогата за стапало е дизајнирана да избегне контакт со кутијата за абење, што е отпорен на влага и убава. ● Големина : 26*23см. ● Материјал : дрвен. ● Со нов и здрав еколошки лист, тој е побезбеден и потрајни. ● Поделбата е разумно и хуманизираниот дизајн ви носи чиста работна површина. ● Подлогата за стапало е дизајнирана да избегне контакт со кутијата за абење, што е отпорен на влага и убава. Големина : 26*23cm.material : Дрвена. Оваа ставка само за продажба на кутија, други предмети не се на продажба. Чувајте го сè во ред.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката