.

.

Алатка за профил на мерачи на контурата Pakkyng со заклучување - 3 пакет 5 Siden & 10 Widen & Bonus Angle Angle Ruler Mearuring Tool - Комплет за дупликатор за мерачи на контура

Алатка за профил на мерачи на контурата Pakkyng со заклучување - 3 пакет 5 Siden & 10 Widen & Bonus Angle Angle Ruler Mearuring Tool - Комплет

Оценка на стоката:

DEN 335.84
Достапност
Производот е достапен

✅ Копирајте Притиснете го мерачот на профилот со заклучување против кој било предмет; Оставете ги игличките да бидат во согласност со неговата форма и потоа користете го механизмот за заклучување за да ги заклучите игличките на место ✅ Прекрасна идеја за подароци за Дијерс Тоа е совршена идеја за подароци за родендени, Божиќ, Ханука, Денот на таткото и многу повеќе. ✅ Направено од тврда ABS пластика, изградена за да трае : Ако сте столар, ракотворби, тротоарите, или дрвокрадци, важно е да имате алатки на кои можете да се потпрете; Овој мерач на дуплирање на контурата е изработен од висококвалитетна, издржлива пластика ABS што ќе го издржи тестот на времето. ✅ Чудни предмети, агли нашата мерна алатка за необични форми обезбедува прецизни мерења и точни шаблони со леснотија; Навистина е задолжително за сите кутии со алатки. ✅ Ние се гордееме со квалитетот на нашите алатки : ако ви помогнеме да ја завршиме работата побрзо, подобро и со помалку напор, тогаш сметаме дека работата добро ја заврши нашата улога; Ако некогаш имате проблем со оваа алатка за профил, ние ќе испратиме замена без наплата. ✅ Копирајте Притиснете го мерачот на профилот со заклучување против кој било предмет; Оставете ги игличките да бидат во согласност со неговата форма и потоа користете го механизмот за заклучување за да ги заклучите игличките на место. ✅ Прекрасна идеја за подароци за Дијерс Тоа е совршена идеја за подароци за родендени, Божиќ, Ханука, Денот на таткото и многу повеќе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката