.

.

Охана значи семејна налепница за лаптопи автомобили MacBooks или какви било мазни површини

Охана значи семејна налепница за лаптопи автомобили MacBooks или какви било мазни површини

Оценка на стоката:

DEN 159.84
Достапност
Производот е достапен

Направено во САД Прикажано со 13 'Mac Book Pro Retina. Компатибилен со сите компјутери на лаптопи. Може лесно да се отстрани, не остава леплив остаток и нема да ги оштети површините. За бели или специјални големини, оставете белешка на купувачот. Може да се нанесе на какви било чисти, мазни површини. Ве молиме контактирајте со нас ако ви требаат прилагодени на вашиот Decal за да одговараат на вашиот уред. Загарантирано и неплементирани приноси прифатени во рок од 30 дена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката