.

.

PDGJG Mini Staplless Stapler, безбеден и заштеда на труд и канцелариски канцелариски материјал

PDGJG Mini Staplless Stapler, безбеден и заштеда на труд и канцелариски канцелариски материјал

Оценка на стоката:

DEN 1093.12
Достапност
Производот е достапен

Боја : Црно сина, розова, бела, зелена, сина Променете го традиционалниот режим на шиење, без шиење, лесен за врзување. Закривената форма е усвоена за да ги направи прстите тесно да одговараат на акупресурата, што го прави поудобно за употреба. Нема потреба да инсталирате игли, 5 листови хартија може да се издвојат во исто време. Зафатот е удобен, со транспарентен прозорец, врзувањето е поточно, не се потребни шевови, а особено е погоден за стари лица и деца. Тип на степлер : Нема Staple Stapler.Specifications : должина 87 x ширина 27 x висина 53мм. Колор : црна сина, розова, бела, зелена, сина боја. Изменете го традиционалниот режим на шиење, без зашивање, лесен за врзување. Заоблената форма е усвоена до Направете ги прстите тесно да одговараат на акупресурата, што го прави поудобно за употреба. Не треба да инсталирате игли, 5 листови хартија може да се издвојат во исто време. се потребни, а тоа е особено погодно за стари лица и деца. Пакуван вклучен : 1 * Staplernotes : 1. Рачно мерење, ве молиме, дозволете ја грешката 1 ~ 3мм, благодарам. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката