.

.

Рапско 1242 923/32 мм Галванизирани главни делови, кутија од 1.000

Рапско 1242 923/32 мм Галванизирани главни делови, кутија од 1.000

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Висококвалитетна челична жица со галванизирана завршница за зголемена издржливост Сите главни делови се произведени со точка на длето за лесно вметнување. 23мм главни делови за степнувачи на тешки раписко со употреба на 923 главни делови. Исто така, ќе одговараат на Staplers Rapid Type 9 и Novus Type 23. Исто така компатибилен со 5 Staplers staplers Qeart и Q-Connect. Висококвалитетни 23мм галванизирани главни делови за машини за затегнување на тешки рапско со употреба на степени од 923 типови. Исто така компатибилен за употреба во тешка должност, брз тип 9, рексел тип 23 и тип 66 и нос тип 23 степнувачи. Овие, исто така, ќе одговараат на 5 starвездени и Q-Connect тешки степнувачи. Кутија што содржи 1.000 галванизирани главни делови секоја во должина на ногата од 23мм. Исто така, доаѓаат во 6мм, 8мм, 10мм, 12мм, 15мм, 17мм и 20мм.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката