.

.

Бобинки од цреша Акварел садови за кујнски отпорни на топлина, отпорни на топлина, топли влошки за печење за готвење

Бобинки од цреша Акварел садови за кујнски отпорни на топлина, отпорни на топлина, топли влошки за печење за готвење

Оценка на стоката:

DEN 294.24
Достапност
Производот е достапен

Полиестер Направени во САД или увезени. ✿ Овој potholder е изработен од висококвалитетна ткаенина, така што можете да бидете сигурни дека вашите раце ќе бидат добро заштитени со оваа висококвалитетна, топла подлога отпорна на топлина. Една големина - должина 20см/8in, ширина 20см/8in. ✿ Нашите изолирани држачи за тенџере се дизајнирани со уникатен лента, добро зашиена и ткаенината не е лесно деформирана. Погодно висино складирање, заштеда на простор. ✿ Изградбата на овој Полтер помага да ги заштитите вашите раце и раце од топлината на вашата рерна. Материјалот отпорен на топлина ви овозможува безбедно да ги отстраните топлите садови и тави од рерната. ✿ Нашите постери се стилски, функционални и можат да се користат во кујната, трпезариската маса, скара на отворено и многу повеќе. Сите маси за јадење во затворен простор, маси за кафе и маси за чај може да се користат. ✿ Овој potholder е тешко облечен и издржлив. Се препорачува да се миете со рака, да не се впива долго време, не бели бели, а температурата на течноста за перење не треба да надминува 45ºC. Ова е мултифункционален potholder кој е лесен за употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката