.

.

Диференцијален прекинувач за притисок DPS300S-P40PA-15

Диференцијален прекинувач за притисок DPS300S-P40PA-15

Оценка на стоката:

DEN 671.84
Достапност
Производот е достапен

Серијата DPS300 S прекинувач за диференцијален притисок е практично блиндирана; Дизајнот е усовршен во текот на 30 години производство и е омилен на HVAC и индустриски корисници и ОЕМ Опсег од 100 "Вода колона до 100 psid се достапни, сите со статички спецификација на притисок од 300 psi на кое било пристаниште под притисок. Целокупната конструкција од не'рѓосувачки челик и едноставното работење го прават овој прв избор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката