.

.

X-DREE 4pcs 1.5 mm Dia Метал Монистра Конектор Топката Клуч Синџир 6cm Должина Сребрена тон(4pcs 1.5 mm Диа Конектор де метал молдеадо Бола llavero 6cm Должина тоно платеадо

X-DREE 4pcs 1.5 mm Dia Метал Монистра Конектор Топката Клуч Синџир 6cm Должина Сребрена тон(4pcs 1.5 mm Диа Конектор де метал молдеадо Бола

Оценка на стоката:

DEN 1595.20
Достапност
Производот е достапен

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Метално Обложено Железо Нето Тежина : 1г; Содржина На Пакетот : 4 парчиња х Синџир На Клучеви за Конектор со Монистра. Главна Боја : Сребрен Тон; Должина На Синџирот : 6см/2,4 инчи. Име на производот : Синџир На Клучеви За Конектор Со Монистра (номбре дел продукто : кадена де конектор молдеадо. Конектор за Бакарни Монистра Диа : 1,5 мм/0,06 инчи(Дијаметро дел конектор де куентас де кобре : 1,5 мм / 0,06 пулг. 4 парчиња 1,5 мм Диа Метален Конектор Со Монистра Синџир Со Топчести Клучеви Со Должина од 6 см Сребрен Тонопис : Висококвалитетен метален синџир со топчести монистра, прекрасна замена за вашите скршени.Погоден за закачување датотеки за нокти, ознаки за етикети, ножици за преклопување, клучеви и други мали нешта.Секој ѓердан доаѓа во комплет со конектор за топчести синџири. Опис На Шпански 4 Парчиња 1,5 мм Диа Конектор де метал молдеадо Бола лаверо 6 см Надолжност тоно платеадопаис де Фабрикасион : КИНА; Материјал : Хиеро Метализадопесо нето : 1 г; Контенидо дел пакет : лаверо де конектор молдеадо х 4 парчиња x Color главен : тоно платеадо; лонгитуда Де Ла кадена : 6 См / 2.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката