.

.

Rolux RL-C8 BlackMagic Cinema Cable

Rolux RL-C8 BlackMagic Cinema Cable

Оценка на стоката:

DEN 696.00
Достапност
Производот е достапен

Поддржува DC од 12 до 18 волти, со ждрепка до 5 засилувачи P-tap и коаксијална врска. Конак -конекторот се приклучува во кино камерата и обезбедува моќност на вашата камера од достапното напојување или батерија. Ro Lux RL-C8, P-Tap до Black Magic Cinema Camera обезбедува кабел за напојување што ви овозможува да ја напојувате камерата Black Magic Cinema од достапен извор на енергија со стандарден конектор P-Tap / D-Tap.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката