.

.

Реле 5Sets MY3NJ HH53P DC12V 24V 110V 220V AC Coil Реле за напојување Општа намена мини релеи 11 пинови 5а со електронски додатоци за база на приклучок PYF11A

Реле 5Sets MY3NJ HH53P DC12V 24V 110V 220V AC Coil Реле за напојување Општа намена мини релеи 11 пинови 5а со електронски додатоци

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Релеи Способност за анти-мешање, стабилни перформанси. Широко се користи за целата контрола на MCU, индустрискиот сектор, контролата на PLC, паметната контрола на домот. Мала големина/ниска потрошувачка на енергија/висока контактна напон/висока чувствителност. Лесен за инсталирање, водоотпорен дизајн, ефективна дисипација на топлина, без вишок проблем со топлина. Phonmer Elays Model No : MY3 NJ/HH53 P со PYF11 A SOCKET BASEQUANTITY : 5 SETS X RELEY & SOCKETCONTACT CAPATION 5 A 250 VACMONTING RAIL TYPE35 MM DINCERCONTACT Структура 11 PINS 3 NO 3 NCCOIL VOLTAGE12 VDC 24 VDC 110 VAC 220 VACOVERALL : 27. Вклучено : 5 Релеј за напојување X Coil LY2 NJ5 X приклучоци база.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката