.

.

Склопување на решетки за чевли DHTDVD Z-Type Не-ткаени домашни студентски домови Спална соба Ставете решетка за чевли за чевли за чевли (боја: е, големина

Склопување на решетки за чевли DHTDVD Z-Type Не-ткаени домашни студентски домови Спална соба Ставете решетка за чевли за чевли за чевли (боја:

Оценка на стоката:

DEN 8322.24
Достапност
Производот е достапен

Направено од железо, издржлив и издржлив Ви помага да заштедите простор за да можете да вклопите многу чевли на решетката. Може да држи многу чевли или папучи и да помогне да го одржувате вашиот дом уреден. Лесно за склопување, не се потребни алатки. Флексибилен дизајн за лесно складирање. Изработено од железо, издржливо и издржливо. Поради да заштедите простор за да можете да вклопите многу чевли на решетката. Може да држите многу чевли или влечки и помага да го одржувате вашиот дом уреден. Лесно да се соберете, не се потребни алатки. Флексибилен дизајн за лесно складирање. Материјал : челична цевка + неткаени ткаенини : 4 Size : 47,5*19*46cmnotes1. Поради светлина и други причини, може да има разлика во бојата. Производот се мери со рака и има мала грешка во мерењето. Ви благодариме за разбирањето. Список со пакувања : 1 сет*Организатор на кабинети за чевли.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката