.

.

Upettools turtle Filter Внатрешен филтер за резервоар за рептили, ниско ниво на филтер за мал резервоар за риби, резервоарот за резервоарот за ракчиња Амфибиски жаби рак

Upettools turtle Filter Внатрешен филтер за резервоар за рептили, ниско ниво на филтер за мал резервоар за риби, резервоарот за резервоарот

Оценка на стоката:

DEN 303.84
Достапност
Производот е достапен

? Ниска способност на нивото на водата : Најниско ниво на вода : 1,2 во, опремена со пумпа за вода со голем проток, силно вшмукување, способна брзо да ја циркулира филтрираната вода и може брзо да ја зголеми количината на кислород ? ? Лесно за употреба : 4 чаши за вшмукување, вграден висококвалитетен биохемиски памук, брзо прочистување на водата, нечистотии на филтерот. ? Мултифункционален филтер за желка : Филтрација/ култура/ кислород/ бран ефект/ функција за промена на водата. Совршен филтер за аквариум за резервоари за водна желка : рептили, водоземци, жаба, циклиди, tут. Овој мултифункционален филтер за аквариум (филтрација/ култура/ кислород/ бран ефект/ промена на водата) е многу погоден за резервоари за водни желка, рептили, водоземци, жаба, циклиди итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката