.

.

X-gree 100pcs M4X11mm Не'рѓосувачки челик рамна глава Кршена слепа навртка на орев, вметнете оревци (100 Unids M4x11mm Acero Inoxidable Con cabeza ciega moleteada tuerca de Remache inserte inserte nutserts

X-gree 100pcs M4X11mm Не'рѓосувачки челик рамна глава Кршена слепа навртка на орев, вметнете оревци (100 Unids M4x11mm Acero Inoxidable

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

Големина на конецот : (г) M4/ 0,16 "; Име на производот : Орев на заниткување; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Тежина : 118g; Содржина на пакет : 100 (+/- 2%) x навртки за заничување. Главна боја : Сребрен тон; големина на прирабница; (dk*k) : 9 x 0,8 mm/ 0,35 "x 0,03" (d*дебелина). Теч на нишки : 0,7мм; вкупна должина (L) : 11mm/ 0,4 "(Paso de Rosca : 0,7 mm; вкупно Lounditud (L (l ) : 11 mm / 0,4 ''. Дијаметар на телото (D) : 6mm / 0.24 "; Големина на дупката за апликација (D0) : 5mm / 0.2" (Diámetro (D) : 6mm / 0.24 ''; TAMAZO del Orificio de Applicación (D0 ) : 5мм/ 0,2 ''. Големина на низата : (г) М4/ 0,16 "; Име на производот : Орев на заниткување; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик. Тежина : 118g; Содржина на пакет : 100 (+/- 2%) x навртки за занизнување. Главна боја : сребрен тон; големина на прирабница (dk*k) : 9 x 0,8 mm/ 0,35 "x 0.03" (d*дебелина). Теч на навој : 0,7мм; вкупна должина (L) : 11mm/ 0,4 "(Paso de Rosca : 0,7 мм; вкупно долготрајно (л) : 11 мм / 0,4 ''. Дијаметар на телото (Д) : 6мм / 0,24 "; Големина на дупката за апликации (Д0) : 5мм / 0,2" (Диаметтро (Д) : 6мм / 0,24 '' ; Tamaño del orificio de aplicación (d0) : 5mm / 0.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката