.

.

100 Пакет Крафт Хартија Перница Кутии Со Канап За Накит, Свадба, Партија Услуги, Подарок Картички

100 Пакет Крафт Хартија Перница Кутии Со Канап За Накит, Свадба, Партија Услуги, Подарок Картички

Оценка на стоката:

DEN 262.24
Достапност
Производот е достапен

Кафеави Кутии За Подароци : Наполнете ги овие мали кутии за перници за услуги со мали подароци, бонбони и накит за да создадете персонализиран подарок за предлог за деверуша за вашите најблиски пријатели и најблиски Рустикален Шарм : овие мали хартиени кутии го имаат тој посебен шарм што ви е потребен за свадбени услуги и домашни подароци. Лесно Се Склопува : хартиените кутии ќе се испраќаат рамно; за брзо склопување, едноставно турнете ги претходно постигнатите страни, откако ќе ги наполните со вашиот подарок, прицврстете ја кутијата за перници од крафт хартија со врзување затворена со канап од јута. Совршена Големина : Секоја мала кутија за подароци има димензии 7,5 х 3,7 х 1,2 инчи кога е целосно составена. Што Е Вклучено : Вклучува 170 стапки канап од јута и 100 кутии за подароци за перници за свадба, невестински туш, туш за бебиња или предлог за деверуша. Овие кутии во форма на перница се совршени за накит и други мали подароци како ѓердани, нараквица, прстен. Тие се направени од хартија, па затоа се препорачува претходно да ги спакувате сите задоволства во нешто друго пред да ги ставите внатре.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката