.

.

Држач за пенкало Галакси кучиња молив кутија Пенка за организатор на кутии за шминка торба за шминка

Држач за пенкало Галакси кучиња молив кутија Пенка за организатор на кутии за шминка торба за шминка

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

? Големина : 19 ? Материјал : Оваа торба со моливи е изработена од ткаенина во Оксфорд, лесна и издржлива. Уникатен дизајн : Овој држач за модно пенкало е дизајниран во креативен полукруг, убав подарок за ученици, совршени училишни материјали за момчиња и девојчиња. ? Апликација : Модерен и практичен случај со моливи, случај на студентски молив, секојдневно работно молив, погоден за широк спектар на прилики. Спецификација : Име : торба со молив/торба за шминка Големина : 19.5in Тежина : 57грами Облик : Полу-кружен вид : патент стил : мода.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката