.

.

Колациски појас, алатки за алатки за мажи, торбичка со алатки со појас за електричар, работни престилки, столари, градежни работници

Колациски појас, алатки за алатки за мажи, торбичка со алатки со појас за електричар, работни престилки, столари, градежни работници

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

【Трајни и силни : 】 Направено од тешки, отпорни на солза 600Д платно за дополнителна сила и долг живот Вложивме дополнителен напор во секој бод и детали за оваа торбичка. 【Прилагодлив стил】 : Ременот доаѓа со прилагодлива тока, што ви овозможува да ја контролирате должината на ременот според типот и потребите на вашето тело. Многу удобен, погоден за повеќето луѓе. 【Повеќе јамки за алатки : 】 Чувајте ги чеканите, мерките за ленти, лентите за електрична енергија и другите алатки добро организирани. Оваа торбичка може да изгледа мала, но може да држи работи во вредност од скоро алатка. 【Големина за повеќето работни места : 】 Идеално за електричари, столари, занаетчии, работилници, техничари за HVAC, механичари, водоводџии, работници во сув идови, градинари, заварување и занаети и други. дома или на работа. Ако имате алатки што треба да ги носите, оваа торба со алатки е за вас. 【Обезбедување на квалитет : 】 Квалитет Прво, прво клиент, незадоволен од комплетот Fastech, бесплатен поврат, 100% поврат или размена. Торбата со алатки е добра чио.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката