.

.

АЛОНЛИНСКИ АРТ - Планински наклон на Унтерах од Густав Климт | Златна врамена слика отпечатена на памучно платно, прикачена на таблата со пена | Подготвени да висат ?

АЛОНЛИНСКИ АРТ - Планински наклон на Унтерах од Густав Климт | Златна врамена слика отпечатена на памучно платно, прикачена

Оценка на стоката:

DEN 1001.60
Достапност
Производот е достапен

Детали за уметнички дела : Големина на слика - 30 "x30", #004 - рамна рамка од рамна златна рамка 1,5 инчи (3,8 см), врамена слика отпечатена на професионално 100% памучно платно, прикачена на таблата со пена Подготвени да висат рамка, архивските квалитетни мастила, нетоксичните материјали, технологијата за печатење во боја на бои за живи бои. ВАНО : Поради разликата во боите во различни брендови на екрани со компјутерски и паметни телефони, вистинските бои на уметничките дела може да бидат малку различни од сликата за уметнички дела на екранот на вашиот компјутер/паметен телефон, исто така - за да обезбедите задоволство на производот, проверете ја пожелната големина на уметнички дела пред да поставите нарачка. Име : Планински наклон на Унтерах од Густав Климт Поврзано : Нову, модерна, колекција, вода, море, дрвја, шума, куќи, планина, пејзаж, зелена, сина боја. Најважно : Оваа продукција на уметнички дела направена од еден од водечките светски производители на wallидни декор - Alonline Art е исто така регистрирана трговска марка. Уметничкото дело е внимателно спакувано и ние се погрижиме да извршиме проверка на двојна квалитет за секоја нарачка. Може да биде интересно за вас : За поубава врамена wallидна уметност, ве молиме, побарајте „Alonline Art Silver/Gold/Black/Bhite Framed“ + име на уметник/уметничко дело. Детали за уметнички дела : Големина на слика - 30 "x30", #004 - рамна рамка од рамна златна рамка 1,5 инчи (3,8 см), врамена слика отпечатена на професионално 100% памучно платно, прикачена на таблата со пена. Подготвени да висат рамка, архивските квалитетни мастила, нетоксичните материјали, технологијата за печатење во боја на бои за живи бои.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката