.

.

Pro Mini безжичен лавалиер микрофон за iPhone & iPad - кристално чист звук за YouTube, подкасти, стриминг и повеќе

Pro Mini безжичен лавалиер микрофон за iPhone & iPad - кристално чист звук за YouTube, подкасти, стриминг и повеќе

Оценка на стоката:

DEN 303.84
Достапност
Производот е достапен

Професионален аудио квалитет : Фаќајте кристално чисто, звук во студио-одделение со нашиот безжичен лавалиер микрофон, совршен за подкасти, интервјуа, блог и друго Поврзувањето со приклучоци и игра го олеснува снимањето и без проблеми. Микрофонот на кондензаторот на омнидирекциониот кондензатор фаќа јасен и јасен аудио од сите правци. Снимање без раце со лавалиерскиот дизајн, совршено за блогови, видеа на You Tube и многу повеќе. Компатибилен и со уредите i Phone и i Pad за разноврсна употреба. Издржлива конструкција : Изградена со висококвалитетни материјали за да ги издржат строгостите на дневната употреба, додека одржуваат врвни аудио перформанси. Технологија за намалување на бучавата : Напредните карактеристики за откажување на бучава го минимизираат бучавата во позадина, осигурувајќи дека вашите снимки се јасни и јасни. Пакетот вклучува : безжичен лавалиер микрофон, предавател, приемник, кабел за полнење и удобен случај за носење. Професионален аудио квалитет : Фаќајте кристално чисто, звук во студио-одделение со нашиот безжичен лавалиер микрофон, совршен за подкасти, интервјуа, блог и друго. Поврзувањето со приклучоци и игра го олеснува снимањето и без проблеми. Микрофонот на кондензаторот на омнидирекциониот кондензатор фаќа јасен и јасен аудио од сите правци. Снимање без раце со лавалиерскиот дизајн, совршено за блогови, видеа на You Tube и многу повеќе. Компатибилен и со уредите i Phone и i Pad за разноврсна употреба. Издржлива конструкција : Изградена со висококвалитетни материјали за да ги издржат строгостите на дневната употреба, додека одржуваат врвни аудио перформанси. Технологија за намалување на бучавата : Напредните карактеристики за откажување на бучава го минимизираат бучавата во позадина, осигурувајќи дека вашите снимки се јасни и јасни. Пакетот вклучува : безжичен лавалиер микрофон, предавател, приемник, кабел за полнење и удобен случај за носење. Фаќајте исклучителен квалитет на аудио со леснотија со употреба на професионален безжичен лавалиер микрофон за i Phone и i Pad.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката