.

.

Ветување од Royal Crest Sterling Silver Silver Cream Лажица обичај изработена 5 3/4 “

Ветување од Royal Crest Sterling Silver Silver Cream Лажица обичај изработена 5 3/4 “

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

Производител : Royal Crest Состав : Стерлинг сребро. Возраст : После 1940 година. Тип : Лажица за сладолед. Производител : Royal Crest. Состав : Стерлинг сребро. Возраст : После 1940 година. Тип : Лажица за сладолед. Ветување од страна на Royal Creststerling Silver Cream Cream Cream Made направена 5 3/4; Во образецот ветување од страна на Royal Crest. Не е монограмирано и е во одлична состојба. Што е направено; Парче? Обичните изработени парчиња се направени од оригинално парче во вашата шема што не се поинаку достапни или тешко да се најдат на пазарот, особено во прекинати обрасци. Парчето е рачно завршено од високо квалификуван прилики во САД. Сите нарачки се направени по нарачка и обично се испраќаат во рок од 5-7 работни дена. Сега, кога многу стерлинг модели се прекинати, обичајните парчиња станаа главен дел во индустријата за сребро и широко се нудат од дилерите на мејнстрим Стерлинг со прибор. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во количката.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката