.

.

24 листови целосни налепници за нокти за завиткување уметност 3Д мешана шема на нокти само лепило цврсто печатење ригистони ДОТИ ДИЗАЈН ДИЗАЈН Налепници за нокти DIY

24 листови целосни налепници за нокти за завиткување уметност 3Д мешана шема на нокти само лепило цврсто печатење ригистони ДОТИ ДИЗАЈН

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

Здравје и : Налепници за нокти се направени од ABS материјали, за жени и девојчиња, ве молиме, бидете сигурни дека налепниците за налепници притиснете на налепници за нокти за деца 9-10 налепници за завиткување на ноктите деца нокти обвивки за акрилична рака, отстранливи нокти за ноктите за нокти за накит за лежери за педикир за нокти Налепници : getе добиете 24 парчиња 3Д налепници, измешани со разни обрасци, погодни за повеќето природни и нокти, и може да биде да дизајнирате свој, дизајн на нокти, нагласувања и друг дизајн, секој ден сите можат да се мешаат со различни стилови, што ќе биде Направете ги ноктите повеќе заслепувачки и шармантни притисоци на совети за нокти за нокти за натопување на притискање на ноктите на вinesубените Ден на печатот на налепниците на ноктите, обвивките за прсти за нокти, импресионираат педикир француски маникир француски совет за педикир. Лесен за употреба : Само изберете ја образецот што ја сакате, а потоа нанесете ја на ноктите за неколку секунди, а потоа нанесете го горниот слој за да добиете подолг ефект, или можете да ја комбинирате со други бои на употреба со клип за лепак на Нокти чисти организатор на rhinestone, привлечни за нокти за нокти за натопување на налепници за винил матрици, нокти лента импресионираат педикир француски маникир француски водич за совети. Мало и преносно : Тоа е многу мала, многу мала тежина, можете да го носите со вас во секое време клип на нокти чисти ленти за нокти Уреди време Акрилни нокти налепници за накит за нокти линии пети пети на ноктите шарми за обвивки за прсти за нокти за техники за нокти . Здравје и : Налепници за нокти се направени од ABS материјали, за жени и девојчиња, ве молиме, бидете сигурни дека налепниците за налепници притиснете на налепници за нокти за деца 9-10 налепници за завиткување на ноктите деца нокти обвивки за акрилична рака, отстранливи нокти за ноктите за нокти за накит за лежери за педикир за нокти. Налепници : getе добиете 24 парчиња 3Д налепници, измешани со разни обрасци, погодни за повеќето природни и нокти, и може да биде да дизајнирате свој, дизајн на нокти, нагласувања и друг дизајн, секој ден сите можат да се мешаат со различни стилови, што ќе биде Направете ги ноктите повеќе заслепувачки и шармантни притисоци на совети за нокти за нокти за натопување на притискање на ноктите на вinesубените Ден на печатот на налепниците на ноктите, обвивките за прсти за нокти, импресионираат педикир француски маникир француски совет за педикир.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката