.

.

Uxzdx wallид, држач за јадење, кујнски кујнски кујнски домаќинства, дренажен дел од јадење, кафез, кафез, wallид, поставен за вшмукување чаша за складирање

Uxzdx wallид, држач за јадење, кујнски кујнски кујнски домаќинства, дренажен дел од јадење, кафез, кафез, wallид, поставен за вшмукување

Оценка на стоката:

DEN 910.40
Достапност
Производот е достапен

Кошница за стапчиња за јадење Кутија за складирање на прибор за јадење. Материјал : пластика. Класификација на бои : сива. Апликација : Кујна. Кошница за стапчиња за јадење. Кутија за складирање на прибор за јадење. Материјал : пластика. Класификација на бои : сива. Апликација : Кујна. Стил : Modern Chop Sticks Cashercutlery Storage Boxmatery : Ppdrainage Choptick Restmass Storage Features : Pushyproof Size : 22*9*16см.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката