.

.

Купови за менување на бојата со сороста продавница Делта Гама - пакет од 4 чаши за еднократно користење со капаци и сламки, чаша Делта Гама, Совршена големина 24 мл Ту?

Купови за менување на бојата со сороста продавница Делта Гама - пакет од 4 чаши за еднократно користење со капаци и сламки, чаша

Оценка на стоката:

DEN 1120.00
Достапност
Производот е достапен

Купови за промена на бојата - Sorority Shop е горда да претстави чаша за промена на бојата што има магични способности за промена на боите на вашите пијалоци што ќе ве испрашуваат науката Додадете мраз и гледајте ја оваа чаша трансформација! После една употреба, сите други чаши ќе се чувствуваат како да не вреди да пијат повеќе. БЕСПЛАТНА пластика БПА - Овие нови и иновативни пластични чаши со капаци и сламки се направени од безбедна пластика без БПА. Лого на Делта Гама - Пијте од менувањето на бојата со гордост додека ја претставувате вашата соролност! Логото додава талент на вашиот пијалок внатре, отпуштајќи ладно соројство вибрација што ја покажува вашата поддршка за ДГ. Стабилни и лесни за носење - овие чаши за еднократно користење се совршен начин да го имате вашиот омилен пијалок при рака во секое време. Со стабилниот дизајн, можете лесно да ги вклопите во помали простори без никакви непријатности. Ставете ги во држачот на чашата или ранецот и земете го омилениот пијалок со себе насекаде!. Пакет од 4 со сламки и капаци - Sorority Shop нуди пакет од 4 разновидни чаши за промена на бојата со капаци и сламки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката