.

.

Magid Ax150 Cutmaster Aramax XT лесна мешавина Мешана лесна машина плетена ракавица, работа, големина 7, жолта/зелена

Magid Ax150 Cutmaster Aramax XT лесна мешавина Мешана лесна машина плетена ракавица, работа, големина 7, жолта/зелена

Оценка на стоката:

DEN 1739.36
Достапност
Производот е достапен

Конструиран од Aramax XT предиво, уникатна, инженерска мешавина пара-арамид, полиетилен со високи перформанси (HPPE), фиберглас, синтетички влакна и челична жица Специјално инженерство да ја избрише влагата и да овозможи поголем трансфер на воздухот. Темно жолта и зелена боја крие нечистотија, намалувајќи го отстранувањето и го продолжува абењето. Користењето на нараквици отпорни на отпорни на ракави и отпорни на ракави е одличен начин да останете безбедни додека завршувате проекти околу куќата. Одлично за производство на апарати, автомобилски, градежништво, ракување со стакло, машинска обработка, метално ракување, метално печат и производство на хартија. Конструиран од Aramax XT предиво, уникатна, инженерска мешавина пара-арамид, полиетилен со високи перформанси (HPPE), фиберглас, синтетички влакна и челична жица. Специјално инженерство да ја избрише влагата и да овозможи поголем трансфер на воздухот. Темно жолта и зелена боја крие нечистотија, намалувајќи го отстранувањето и го продолжува абењето. Користењето на нараквици отпорни на отпорни на ракави и отпорни на ракави е одличен начин да останете безбедни додека завршувате проекти околу куќата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката