.

.

Контролер на мотор Davitu - стакло за допир за панел на допир VT3 -Q5M HMI интерфејс за човечка машина

Контролер на мотор Davitu - стакло за допир за панел на допир VT3 -Q5M HMI интерфејс за човечка машина

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

Број на модел : VT3-Q5 M стакло на допир Тип на мотор : Делови на панелот. Допрете го стаклото ново за панел на допир VT3-Q5 M HMI Human Machine Interface Item No. : VT3-Q5 M Touch Glass * 1 PC Големина : 136mm * 102 MMCondition : Brand-Newwarranty : 1 hafe Tem Специфичности : Број на модел : VT3-Q5 M Touch Glassmotor Тип на панел.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката