.

.

Извадете очила за сонце за сонце 6 парчиња спортски анти-лизгачки очила јажиња јажиња очила за очила за држачи за кабел за сонце, ланјард, еластични очила за очила з?

Извадете очила за сонце за сонце 6 парчиња спортски анти-лизгачки очила јажиња јажиња очила за очила за држачи за кабел за сонце,

Оценка на стоката:

DEN 462.40
Достапност
Производот е достапен

à € € € со висок квалитет € ‘Lanyards за очила е изработена од високо квалитетни материјали за влакна, безбедни, издржливи, удобни, отпорни на абење и нема лесно да предизвикаат пилинг, лесно за носење Функцијата на јажето за очила е многу практична, стабилна за носење и нема да падне лесно. à € прилагодливо € ‘Ова јаже за очила усвојува фино изработка, што е исклучително и еластично, исто така прилагодливо и издржливо. Може да ви помогне да ги олабавите очилата и да ги суспендирате околу вратот, помагајќи полесно да ги чувате и носите очилата. Shide Side Red Application € ‘Оваа лента за држачи за очила е универзален конектор што одговара на повеќето рамки за очила, може да работи добро со очила за сонце, очила за читање, безбедносни очила, итн. Одлично за секоја пригода, како што е возење велосипед, риболов. Rage € Designà € ‘јажето за очила за сонце од очила има многу стилски дизајн за модерен изглед. Овие жици за очила за мажи и жени Интимниот дизајн на висина за висини го прави поудобно и погодно за употреба. Gantur Gantaption Ganuration € ‘Да ви обезбедиме производи со висок квалитет и добра услуга отсекогаш била наша.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката