.

.

G4Free Low Sling Преклопување на плажа столици за кампување Компактен концерт на концерт лумбална поддршка за поддршка на фестивалот со торба за носење со торба за носење

G4Free Low Sling Преклопување на плажа столици за кампување Компактен концерт на концерт лумбална поддршка за поддршка на фестивалот

Оценка на стоката:

DEN 1407.84
Достапност
Производот е достапен

[Издржлив и лесен] поддржува до 300 фунти Тешка челична рамка и ткаенина од 600 D Оксфорд го прават столот на плажа издржлив. И тежи само 7 фунти. [Широко и ниско седиште] Ново надградената ширина на седиштето од 22,8 инчи обезбедува многу простор за дневна. Feelе се чувствувате поудобно од стол на ниско седиште, целосно истегнување на нозете, исто толку удобно како лежејќи на вашиот кревет. [Сунѓер на потпирачи за рака] Преклопувањето столчиња со раце обезбедуваат крајна удобност. Аголиот дизајн близу 75 степени е повеќе ергономски, дозволувајќи им на вашите раце да ги поддржуваат и да се релаксираат во секое време. [Лесно за чување] Спакувана големина 31,6 × 3,9 инчи, вклучена торба за носење, лесна за носење и складирање. [Погодно складирање] Се одликува со држачи за чаши од двете страни на столот на плажа, можете да ги чувате вашите пијалоци, клучеви, телефон и паричник.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката